O nas

Informacje o firmie

Istniejemy już od ponad 20 lat. Zdobyte podczas tak długiej obecności na rynku doświadczenie uprawnia nas do stwierdzenia iż jesteśmy specjalistami i profesjonalistami w swojej dziedzinie
Głównym ogniwem działalności naszej firmy jest produkcja i sprzedaż armatury przemysłowej, w szczególności wstawek montażowych. Oferujemy łączniki zarówno stalowe jak i żeliwne, standardowe i na zamówienie wg zapotrzebowania klienta.
Więcej informacji na stronie specjalistycznej: http://armatura.termochem.com.pl/


Nasza firma zajmuje się również sprzedażą bezpiecznych, ekologicznych zbiorników z czarnego, gęstousieciowanego polietylenu PE PEHD i PP na media agresywne.
Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii są to zbiorniki wyjątkowe pod względem technicznym jak i użytkowym. Jakość wykonania znacznie przewyższa konkurencyjne cenowo, klasyczne zbiorniki stalowe - gumowane.
Więcej informacji na stronie specjalistycznej: http://zbiorniki.termochem.com.pl/


Aby oferowane zbiorniki były całkowicie bezpieczne oferujemy pełny osprzęt i dodatkowe wyposażenie jak np drabinki i pomosty komunikacyjne oraz kraty wykonane z tworzyw sztucznych GFK.
W szczególnie trudnych warunkach materiał ten zachowuje swoje doskonałe właściwości, znacznie przewyższając pod tym względem stal nierdzewną.
Więcej informacji na stronie specjalistycznej: http://kraty.termochem.com.pl/ 


W ofercie naszej firmy znajdują się także najnowocześniejsze systemy pomiarowe, MECONTROL oferujące szeroki wachlarz możliwości pomiarowych:
UBC - niespalony węgiel w popiele lotnym (części palne),
AIR - objętościowy przepływ powietrza pierwotnego, wtórnego i trzeciego,
COAL - masowy przepływ/napływ mieszanki pyłowo-powietrznej,
McON Air - gorące i zapylone gazy technologiczne,
McON Temp - pomiar temperatury w strumieniu materiałów sypkich.

Oferujemy także nowoczesne kamery 3 generacji podczerwieni do analiz spalania i pracy kotła (także sodowego) w czasie rzeczywistym ENERTECHNIX PyrOptix oraz systemy do pomiaru temperatury w kotle na zasadzie pirometrii akustycznej ENERTECHNIX PryoMetrix.

Więcej informacji na stronie specjalistycznej: http://pomiary.termochem.com.pl/


Zachęcamy również do zapoznania się z bogatą ofertą absorberów, adsorberów, płuczek oparów, które stanowią doskonałe zabezpieczenie oraz ochronę środowiska przed szkodliwym działaniem oparów substancji agresywnych.
Więcej informacji na stronie specjalistycznej: http://opary.termochem.com.pl/


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą
http://www.termochem.com.pl/Zapraszamy do współpracy!
Prosimy o kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej, listownie bądź telefonicznie.